Корзина пуста

Відкритий Чемпіонат Волинської області зі спортивної ловлі коропа 2015


Відкритий Чемпіонат Волинської області зі спортивної ловлі коропа 2015 Организаторы: Team Tribal Ukraine 
Статус турніру: Відкритий Чемпіонат області - переможці виконують норматив Кандидата у майстри спорту України

Місце проведення: Трофейне озеро Кричевичі

Дати проведення: 30 квітня - 03 травня 2015 року
Максимальна кількість команд: 21

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ «Відкритий Чемпіонат Волинської області зі спортивної ловлі коропа»
Змагання пройдуть на водоймі Кричевичіз 30.04.15р. по 03.05.2015 р.


Розклад проведення змагань

Реєстрація до 10,00 30.04.2015.
10,00 - відкриття змагань, жеребкування
11,00 - розміщення в секторах.
13,00 - старт змагань.
13,00 03.05.2015 - фініш змагань.
15,00 - нагородження, закриття змагань.

Водою забезпечать всі команди (10 л на команду).


РЕГЛАМЕНТ
1. Основні положення:
1.1. Команда складається з 3-х повнофункціональних учасників.
1.2. Можливо виступ команди з 2-х учасників (одиночне виступ не допускається)
1.3. У залік йдуть спіймані коропи та білі амури, вагою 1,5 кг і більші.
1.4. Переможець визначається за зонною системою (по ФІПСу)
1.5. Оплата та реєстрація.
• Оплата за участь у змаганнях становить 700,00 грн.
• Реєстраційний (авансовий) внесок складає 50% вступного внеску, і повинен бути переданий в фонд змагань до 23.04.2015 р. (Способи сплати авансового внеску будуть оголошенні на цій гілці форуму). Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань. Решта суми сплачується при реєстрації команди 30 квітня 2015 р.
• Команди, що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, відсутня (не приїхала) без попередження на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в змаганнях, авансовий внесок не повертається.

2. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, прикормки і годовуванню:

2.1. Використовується тільки донна снасть.
2.2. Кожна команда ловить на 4 вудки, по одному гачка на кожній.
2.3. Заборонено використання будь-яких видів годівниць, в т.ч. «Метод» і обліплення прикормкою елементів монтажу.
2.5. Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
2.6. Заборонені тваринні насадки та ікра, а також їх використання в прикормці в якості складових.
2.7. Використання макушатників, «сосок» т.п. заборонено.
2.8. Дозволено встановлювати в своїй зоні тільки два маркера.
2.9. Використання ракети, ложки, парашута дозволено тільки в спеціально відведений для цього час - з 9 до 19 години.
2.10. Протягом всього часу дозволяється підгодовування за допомогою кобри або стіка для доставки дрібної прикормки - бойлів і т.п. фабричного приготування або прикормки, виготовленої самостійно із застосуванням каліброваних пристосувань діаметром не більше 40 мм.
2.11. Годування ведеться тільки зі своєї робочої зони з берега - захід у воду заборонений.
2.12. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки заборонено.

3. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі:

3.1. Тільки учасники команди можуть закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу. Це стосується так само команди, що складається з 2-х учасників.
3.2. Закидання снастей проводиться тільки зі своєї зони з берега або вимостки - захід у воду заборонений! Бокове закидання заборонене.
3.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
3.4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно, але не глибше, ніж на висоту коліна спортсмена.
3.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака. Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається.
3.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті або у воді (ні в якому разі не на землі!). До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без коропового мішка і коропового мата до змагань не допускаються.
3.7. Не забувайте поливати рибу водою на маті!
3.8. Зважування буде проводитися з періодичністю, яка буде оголошена на відкритті змагань. Про великого (понад 10 кг) впійманого коропа чи білого амура будь-якої ваги відразу ж повідомляється суддям для якнайшвидшого зважування.
3.9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.
3.10. Риба, що має ознаки не обережного поводження з нею, а також загибла, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
3.11. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу ж відпущена. В окремих випадках (коли спіймана велика риба в темний час доби) оргкомітет змагань може просити залишити рибу в мішку після зважування до настання світанку для фотографування організаторами.
3.12. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом - заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці! У разі, якщо зазначені в цьому пункті порушення мали місце, але з наступним падінням риби, команда, яка допустила це, отримає жовту картку.
3.13. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків - використання потужних ліхтарів, а також освітлення води, не пов'язане з процесом виважування карається попередженням.
3.14. Заборонено шуміти на березі, купатися, вживати алкоголь і розводити вогнища.
3.15. Учасники зобов'язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото-та кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом змагань (це означає, що все, що не заховане або з не заклеєною етикеткою, має право бути сфотографованим і знятим на відео, але не може чіпатися руками, крім суддів в окремих випадках).
3.16. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні з суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- та відеооператорами.
3.17. Учасникам і гостям заборонено перебувати в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів!
3.18. Відповідальність за порушення регламенту одним учасником несе вся команда.
3.19. Все сміття повинен бути акуратно зібране в поліетиленові мішки (видаються організаторами), які вивозяться організаторами під час і після змагань.

4. Транспортні засоби, гості та глядачі:

4.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу. Зона проведення змагань - не менше 100 метрів від берегової лінії, таким чином, транспорт гостей та глядачів залишається поза цією зоною. Подальші пересування тільки пішки.
4.2. Транспортні засоби (ТЗ) учасників змагань повинні бути розташовані так, що б не створювати перешкод для візуального спостереження за подіями в робочій зоні (рингу). Виїзд ТЗ учасників зі своїх місць дозволений тільки з відома судді, який видає тимчасовий пропуск для даного ТЗ. Знаходження ТЗ учасників змагань поза зоною проведення змагань без спеціальної перепустки карається жовтою карткою. Повернення ТЗ на місце відбувається також з відома судді.
4.3. Знаходження гостей і глядачів у секторах учасників дозволено тільки у світлий час доби (уточнюється на зборах капітанів).
4.4. Гості допускаються в сектори тільки при виконанні наступних умов:
а) учасник зобов'язаний попередити суддю своєї зони про майбутній візит, попередньо отримавши згоду на це своїх найближчих сусідів;
б) гості в обов'язковому порядку реєструються у штабі змагань, після чого вони отримують перепустку для відвідування певного сектора-перепустка має бути розміщена під лобовим склом а / м в зручному для прочитання місці;
в) заборонено пересування автотранспорту гостей по дорогах вздовж озера;
г) при першому ж зауваженні (претензії) з боку сусідів, гості зобов'язані покинути зону проведення змагань, а щодо приймаючої сторони розглядається питання про застосування штрафних санкцій;
д) учасники несуть відповідальність за поведінку своїх гостей, згідно з Регламентом;
4.5. Глядачі допускаються в сектор тільки за погодженням з учасниками.

5. Штрафні санкції:

Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному регламентів карається попередженням. Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється до жовтій картці!
Крім того:
5.1. Застосування тваринних насадок (або як складових прикормки), а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників або їх гостей карається винятком виключенням команди із змагань.
5.2. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажу і оснасток карається виключенням команди із змагань.
5.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли рибу беруть за зябра або кидають на землю - в цьому випадку команда знімається зі змагань.
5.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів прирівнюється до необережного поводження з рибою.
5.5. Не використання коропового (або його замінника) мата карається зняттям даної риби з заліку та жовтою карткою.
5.6. При наявності двох жовтих карток команда знімається зі змагань.
5.7. Команда, виключена із змагань повинна покинути свій сектор на протязі 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.

6. Судді, суддівство, жеребкування і претензії:

6.1. Судді розподіляються по зонах відповідальності і представляються учасникам змагань під час відкриття турніру до жеребкування.
6.2. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибку вимірювання і перевіряються до початку змагань.
6.3. У регламентні періоди (визначається на відкритті турніру) зважування проводиться двома суддями у присутності хоча б одного сусіда. Сусіди можуть відмовитися від присутності на зважуванні тільки при наявності відповідного позначки (про відмову) на протоколі команди, в якої проводиться зважування.
6.4. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями, причому, якщо зважування проводиться одним суддею (поза регламентного періоду), то присутність при зважуванні представника хоча б однієї з сусідніх команд обов'язково.
6.5. Наявність кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком комісією з 5 членів-учасників турніру.
6.6. Претензії повинні подаватися судді зони на протязі 60 хв. з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, а так само показання сусідів.
6.7. Претензії розглядаються комісією у складі: головний суддя змагань, судді відповідної зони, двоє сусідів команди, до якої виникла претензія. Присутність пред'явника претензії обов'язково.
6.8. При розгляді спірних питань рішення головного судді змагань є вирішальним, і оскарженню не підлягає. Якщо виникла потреба у голосуванні по питанню або претензії що виникли, то при рівності голосів, думка головного судді є визначальною.


• Дотримання чистоти і порядку в секторах під час змагань обов'язкове. Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагань вітається.
• Оргкомітет залишає за собою право доповнити чи частково поміняти деякі пункти регламенту.

Начало активности (время): 30.04.2015 06:00:00
Окончание активности (время): 03.05.2015 23:59:00
Тип события:  СОРЕВНОВАНИЕ

Календарь событий • Популярные товары

Cтатьи

 • Календарь рыболова - декабрь 2015

  Календарь рыболова - декабрь 2015 Декабрь - время ловли со льда, время жерлиц, зимних удочек, мормышек, блесен и балансиров. Разобраться в хитростях зимней рыбалки поможет календарь рыболова на декабрь. Он расскажет, как ловить щуку в декабре, в чем заключаются особенности ловли оку ...

 • Ловля окуня в декабре

  Ловля окуня в декабре Вся ловля окуня в декабре сводится к его поиску. Найдя окуневое место - коряжник, бровка, заросли тростника или травы - начинайте его облавливать. Лунки для ловли окуня бурятся на расстоянии до 10 метров друг от друга. Ловить окуня в декабре можно н ...

 • Ловля щуки в декабре

  Ловля щуки в декабре Зимняя рыбалка имеет массу поклонников, которых привлекает, в первую очередь, ловля щуки в декабре. Чем же так интересна зимняя ловля щуки. Щука - соперник очень сильный и напористый, поймать ее - почетно. Для того чтобы ловля щуки в декабре достави ...

Обзоры

 • Обзор приманки Jackall Timon PaniCra

  Обзор приманки Jackall Timon PaniCra С этой интереснейшей приманкой японской компании Jackall я познакомился прошлой весной. Timon PaniCra — классический воблер-крэнк, отлично подходящий для ловли голавля. Правда, последние два года я чаще ловлю голавля на колеблющиеся микроблесны, зат ...

 • Sprut Taburo Trout 35S

  Sprut Taburo Trout 35S Taburo Trout 35S. Компактный крепыш, оснащенный прочными тройничками Owner, этот крэнк геометрии шэд, все чаще становится одним из самых востребованных воблеров у охотников за голавлем и осторожной форелью.

 • Окунёвые воблеры Sprut.

  Окунёвые воблеры Sprut. Спиннинговый сезон 2015 в самом разгаре. Сейчас уже поднакопилось достаточно статистики по моим воблерным обновкам и пришло время поговорить о приманках Sprut для ловли окуня. Первые два воблера этого обзора по традиции относят к речным. Иногда их ...


Отчеты о рыбалке

Отчеты о рыбалке kes 05.10.2015 14:19:53
Выезд на о. Ульянки 01-04.10.2015
период: 01.10.2015 12:03 - 04.10.2015 14:03
улов: 6 шт. 36.3 кг.
5 3756 0 3.44 К отчету
Отчеты о рыбалке kes 17.03.2015 01:02:18
Очередной выезд на Ульянки
период: 10.06.2014 14:00 - 16.06.2014 14:00
улов: 1 шт. 98 кг.
4 3328 0 3.19 К отчету
Отчеты о рыбалке admin 14.01.2014 12:50:02
Первый выезд на Ульяники
период: 22.05.2013 12:48 - 26.05.2013 18:48
улов: 14 шт. 102.15 кг.
8 3389 0 3.56 К отчету

Облако тегов


Статистика

 
 
 
 
Всего пользователей 11 512
Постов 1 474
Статей 219
Обзоров 61
Видео 153
Фото 1 642
Водоемов 111
Отчетов 3
WI-KI 530
Товаров 3 224